Ostatnie wpisy

Jak zaprojektować swoją wizytówkę?

Każdy, kto prowadzi własną działalność usługową, powinien posiadać plik własnych wizytówek. Są one niezbędne w kontaktach z klientami, kontrahentami, czy nawet bankami. Nie ma konieczności podawania namiarów i numerów kontaktowych, ponieważ wystarczy jedynie wyjąć wizytówkę i wręczyć ją odpowiedniej osobie. Ważne jest jednak, aby prezentowała się ona w odpowiedni sposób, a przede wszystkim zawierała właściwe treści. Sam druk wizytówek można zlecić profesjonalistom, ale najlepiej samodzielnie je zaprojektować.

Projekt wizytówki

Każdy program graficzny umożliwia zaprojektowanie wizytówek. Najlepiej zdecydować się na jeden z dostępnych szablonów i dostosować go do własnych potrzeb. Najbardziej eleganckie są wizytówki w stonowanej kolorystyce, z minimum dodatków. Na wizytówce dobrze jest też umieścić logo firmy, w jego oryginalnej kolorystyce. Ważne jest, aby nie umieszczać zbyt wielu informacji i danych na wizytówkach, ponieważ wprowadzają bałagan. Najlepiej zdecydować się na imię i nazwisko, sprawowaną funkcję oraz dane kontaktowe.

Druk wizytówek – gdzie można to zrobić najlepiej?

W takiej sytuacji warto zdecydować się na usługi drukarni online. Posiadając swój projekt, wystarczy go przesłać poprzez formularz kontaktowy, jak również wybrać rodzaj papieru i inne parametry. Takie zamówienie można złożyć w ciągu kilku minut, a wizytówki zostaną później dostarczone pod wskazany adres. Już w ciągu kilku dni można się cieszyć pięknymi wizytówkami, niezależnie od swojej lokalizacji. Drukarnie internetowe oferują też najlepsze warunki cenowe.